Szkolny konkurs fotograficzny pt. “Polska zaczyna się w moim domu, klasie i szkole”
Szkolny konkurs fotograficzny pt. “Polska zaczyna się w moim domu, klasie i szkole”
W naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny pt. “Polska zaczyna się w moim domu, klasie i szkole”. Uczniowie klas I-VIII przygotowali piękne patriotyczne zdjęcia, które wzbudziły zachwyt wielu osób. Komisja konkursowa była pod ogromnym wrażeniem kreatywności i pomysłowości uczniów. Dostarczone zdjęcia są dowodem na to, że Polska jest bliska Waszemu sercu w każdym miejscu w jakim przebywacie.
Laureaci konkursowi kategorii klas I-III:
I miejsce: Aleksandra G. kl.II, II miejsce: Gracjan K. kl.II, III miejsce: Zofia Sz. i Maria Sz. kl.II, Wyróżnienie: Paulina A. kl.II
Laureaci konkursowi kategorii klas IV-VIII:
I miejsce: Lidia K. kl.VII, II miejsce: Hubert W. kl.IV, III miejsce: Antonina W. kl. VII, Wyróżnienie: Nikola G. kl.IV, Maja M. kl.IV, Wiktoria J. kl.IV