Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja w naszej szkole odbyła się wyjątkowa akademia pełna patriotyzmu, wzruszeń i pięknych artystycznych występów.
Uroczysty apel przypomniał wszystkim o znaczeniu uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz wartościach, które są ważne dla każdego Polaka. Szczególnego uroku wydarzeniu dodały wspaniałe wykonania piosenek: „Taki kraj”, „Tango na głos, orkiestrę… ”, „Ojczyzna” oraz „Jest takie miejsce”, w wykonaniu najmłodszych.


To był wyjątkowy dzień pełen dumy, refleksji i wspólnego świętowania.