Problem ze stroną!!!
Napisane przez  Admin Admin1391  czytań 1391 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer
Z przykrością informujemy, że w związku z atakami hakerów na naszą stronę zostały usunięte wszystkie newsy z ostatnich 4 lat. Provider usług internetowych obiecał, że dołoży wszelkich starań, aby taka sytuacja nie miała miejsca ponownie i zapewnił lepsze zabezpieczenie serwerów.
Unijny Projekt
Napisane przez  Admin Admin1396  czytań 1396 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2012/2013 prowadzone będą w szkole zajęcia w ramach projektu pn. "Intelekt - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Sierakowice"

Narodowe Święto Niepodlegości
Napisane przez  Admin Admin Newsy Newsy 1759  czytań 1759 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Do tego święta, które obchodziliśmy w naszej szkole 10 listopada, zaczęto przygotowywać się już trzy tygodnie wcześniej. Pierwszy etap przygotowań to udział uczniów w konkursie plastycznym rUlubione miasto Polskir1;. Starsze klasy wykonały prezentacje pięknych miast Ojczyzny. Następne zadanie do wcześniejszego przygotowania otrzymała każda klasa, i tak: Klasa I r11; symbole Polski, Klasa II r11; stolice Polski, III r11; najdłuższe rzeki Polski, IV r11; tańce narodowe, V r11; regiony kraju, VI r11; potrawy narodowe. Prowadząca imprezę - Wioletta Dworak przekazała w wersji multimedialnej legendę o powstaniu państwa polskiego i o Warsie i Sawie. rZabrała na wycieczkęr1; po pięknych miastach Polski. Wszystko zostało zaprezentowane po uroczystej akademii przygotowanej przez klasę VI.

Zdjęcia tutaj
Ślubowanie klas pierwszych
Napisane przez  Admin Admin Newsy Newsy 1797  czytań 1797 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

14 października 2011 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Zanim jednak złożyli przyrzeczenie, zaprezentowali to, czego zdążyli nauczyć się przez krótki czas pobytu w szkole, pięknie wyrecytowali i zaśpiewali piosenki. Zdali też pierwszy egzamin przygotowany przez starszych uczniów. Wykazali się wiadomościami dotyczącymi życia szkolnego, swojej Ojczyzny i zachowania podczas przechodzenia przez jezdnię. Po celującym zdaniu egzaminie można było przystąpić do uroczystego ślubowania. rDwunastu pierwszakówr1; ślubowało, że będą wzorowo wypełniać obowiązki szkolne, będą darzyć szacunkiem nauczycieli i rodziców. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które przygotowali koledzy ze starszych klas. Po części oficjalnej dzieci, nauczyciele i goście udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Zdjęcia można obejrzeć tutaj
Szkoła pieknieje!
Napisane przez  Admin Admin Newsy Newsy 1497  czytań 1497 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer
Nowy rok szkolny 2011/2012 przyniósł wielkie zmiany jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność szkoły. Zasoby placówki wzbogaciły się o piękny i nowy plac zabaw dla dzieci oraz boisko szkolne. Ponadto ułożono trwałą i kolorową kostkę brukową przed wejściem do szkoły. Obiekt wzbogacił się również o maszt na którym powiewa biało-czerwona flaga.
Zdjęcia do obejrzenia tutaj