II miejsce w Sztafetach Przełajowych
Napisane przez Admin Admin543 czytań 543 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printerW dniu 30.09.2016r. (piątek) o godz. 11.00 na obiekcie WIKING w Kamienicy Królewskiej odbyły się eliminacje gminne w Sztafetach Przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła zajęła II miejsce. Uczniowie z Załakowa, którzy brali udział w zawodach to:
1.Michał Garski
2.Jakub Wenta
3.Błażej Krefft
4.Sebastian Kiełpiński
5.Dawid Lewiński
6.Piotr Toruńczak
7.Igor Płotka
8.Adrian Choszcz
9.Albert Krefft
10.Franek Lejk
11.Dawid Grzenkowicz
12.Tomasz LewinskiProblem ze stroną!!!
Napisane przez Admin Admin554 czytań 554 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer
Z przykrością informujemy, że w związku z atakami hakerów na naszą stronę zostały usunięte wszystkie newsy z ostatnich 4 lat. Provider usług internetowych obiecał, że dołoży wszelkich starań, aby taka sytuacja nie miała miejsca ponownie i zapewnił lepsze zabezpieczenie serwerów.
Unijny Projekt
Napisane przez Admin Admin843 czytań 843 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2012/2013 prowadzone będą w szkole zajęcia w ramach projektu pn. "Intelekt - wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów klas I-III szkół podstawowych w gminie Sierakowice"

Narodowe Święto Niepodlegości
Napisane przez Admin Admin Newsy Newsy 830 czytań 830 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

Do tego święta, które obchodziliśmy w naszej szkole 10 listopada, zaczęto przygotowywać się już trzy tygodnie wcześniej. Pierwszy etap przygotowań to udział uczniów w konkursie plastycznym rUlubione miasto Polskir1;. Starsze klasy wykonały prezentacje pięknych miast Ojczyzny. Następne zadanie do wcześniejszego przygotowania otrzymała każda klasa, i tak: Klasa I r11; symbole Polski, Klasa II r11; stolice Polski, III r11; najdłuższe rzeki Polski, IV r11; tańce narodowe, V r11; regiony kraju, VI r11; potrawy narodowe. Prowadząca imprezę - Wioletta Dworak przekazała w wersji multimedialnej legendę o powstaniu państwa polskiego i o Warsie i Sawie. rZabrała na wycieczkęr1; po pięknych miastach Polski. Wszystko zostało zaprezentowane po uroczystej akademii przygotowanej przez klasę VI.

Zdjęcia tutaj
Ślubowanie klas pierwszych
Napisane przez Admin Admin Newsy Newsy 1004 czytań 1004 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer

14 października 2011 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów. Zanim jednak złożyli przyrzeczenie, zaprezentowali to, czego zdążyli nauczyć się przez krótki czas pobytu w szkole, pięknie wyrecytowali i zaśpiewali piosenki. Zdali też pierwszy egzamin przygotowany przez starszych uczniów. Wykazali się wiadomościami dotyczącymi życia szkolnego, swojej Ojczyzny i zachowania podczas przechodzenia przez jezdnię. Po celującym zdaniu egzaminie można było przystąpić do uroczystego ślubowania. rDwunastu pierwszakówr1; ślubowało, że będą wzorowo wypełniać obowiązki szkolne, będą darzyć szacunkiem nauczycieli i rodziców. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które przygotowali koledzy ze starszych klas. Po części oficjalnej dzieci, nauczyciele i goście udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Zdjęcia można obejrzeć tutaj
Szkoła pieknieje!
Napisane przez Admin Admin Newsy Newsy 910 czytań 910 czytań 0 komentarzy 0 komentarzy
printer
Nowy rok szkolny 2011/2012 przyniósł wielkie zmiany jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalność szkoły. Zasoby placówki wzbogaciły się o piękny i nowy plac zabaw dla dzieci oraz boisko szkolne. Ponadto ułożono trwałą i kolorową kostkę brukową przed wejściem do szkoły. Obiekt wzbogacił się również o maszt na którym powiewa biało-czerwona flaga.
Zdjęcia do obejrzenia tutaj