Nauczanie hybrydowe od 15 marca 2021
Napisane przez  Rajmund Sprega Rajmund Sprega403  czytań 403 czytań
printer

Zgodnie z decyzją władz Państwowych od poniedziałku  15 marca 2021 ,

wprowadza się nauczanie mieszane w  klasach  I – III, polegające na tym że:

– wychowawca dzieli klasę na dwie grupy A i B (informację o podziale przekazuje Rodzicom poprzez dziennik elektroniczny najpóźniej do piątku 12  marca 2021 r. do godziny 12:00),

– w poniedziałek przychodzi do szkoły grupa A, zaś grupa B pozostając w domach wykonuje prace wcześniej zadane przez nauczyciela,

– we wtorek do szkoły przychodzi grupa B danej klasy, zaś grupa A wykonuje prace zadane przez nauczyciela. W kolejnych dniach grupy zamieniają się rolami. Wszelkie szczegóły przekażą rodzicom wychowawcy.

Taki porządek obowiązywać będzie aż do momentu, w którym władze państwowe podejmą stosowne decyzje. Zwracamy Państwa uwagę na fakt, że decyzja o hybrydowym trybie nauczania klas I – III jest odgórna i obowiązuje wszystkie szkoły publiczne w województwie pomorskim.

Przypominamy, że do szkoły nie wolno przyprowadzać dziecka wykazującego jakiekolwiek oznaki chorobowe górnych dróg oddechowych.

Szanowni rodzice i drodzy uczniowie,

Tryb hybrydowy oznacza, że oddziały przedszkolne  oraz poszczególne grupy w klasach                I  - III uczą się stacjonarnie,  zgodnie ze swoim planem lekcji z zachowaniem zasad epidemiologicznych. Pozostałe klasy:  IV – VIII,  uczą się jak dotychczas zdalnie poprzez aplikację TEAMS w szkolnej platformie Office365.

Życzymy wszystkim Państwu i naszym uczniom dużo zdrowia. Prosimy o wyrozumiałość.

Piotr Leszczyński
Dyrektor Szkoły